• Vodný lúč v Novom Meste nad Váhom
  • Naša spoločnosť MATYJET NM, s.r.o. je držiteľom celosvetovo uznávaného certifikátu ISO 9001:2015. ISO 9001:2015

O spoločnosti

O spoločnosti

História

Spoločnosť MATYJET NM, s.r.o. bola založená v roku 2017 v Novom Meste nad Váhom. Zakladateľ spoločnosti počas svojej profesionálnej kariére nadobudol množstvo skúsenosti v oblasti strojárskeho priemyslu. Dlhodobo skúmal požiadavky regionálneho trhu a vyvíjal podnikateľský plán, videl víziu v založení spoločnosti, ktorá by sa venovala technológií rezaniu vodným lúčom. V roku 2017 ako prvý v Novom Meste nad Váhom založil spoločnosť s hlavnou činnosťou rezanie vodným lúčom.

O firme

V areáli firmy o rozlohe 1500 m² sa nachádzajú vlastné zrekonštruované výrobné a skladové priestory. Naša spoločnosť poskytuje profesionálne služby v oblasti tvárového rezania a delenia materiálov vodným lúčom. Počas dlhodobej, profesionálnej praxe v strojárskom priemysle sme nadobudli široké know-how, ale i množstvo skúseností, ktoré nás profitujú medzi profesionálov v danej oblasti. A tak i vy môžete profitovať z našich dlhoročných skúseností, ktoré nám pomáhajú pripraviť personálne riešenie pripravené na mieru pre Vás.

Naším obchodným partnerom radi poskytneme poradenstvo a kvalitné služby.

O kvalitných službách našej spoločnosti svedčia dlhoročné, úspešné spolupráce so stovkami spokojných odberateľov po celej Slovenskej republike i Českej republike.

Naša spoločnosť MATYJET NM, s.r.o. je držiteľom celosvetovo uznávaného certifikátu ISO 9001:2015. Úspešné získanie certifikácie systému riadenia kvality podľa medzinárodných štandardov v súlade príslušnými normami EN ISO 9001:2015, svedčí o efektivite, účinnosti a neustálom zlepšovaní kvality interných procesov v našej spoločnosti.